Artykuły Partnerów

Pogotowie weterynaryjne 24h Lux-Vet Premium w Jaworzu

Kiedy twojego pupila spotka nieszczęście lub nagła choroba, musisz jak najszybciej zapewnić mu odpowiednią pomoc, niezależnie od pory dnia. Klinika Weterynaryjna Lux-Vet Premium oferuje ci taką możliwość!

Z dumą prezentujemy nasze Pogotowie Weterynaryjne 24h Lux-Vet Premium, dostępne w wielu lokalizacjach w Polsce: Jaworzu, Skoczowie, Bielsku-Białej i Krakowie. To dla ciebie gwarantowany dostęp do specjalistów z zakresu weterynarii, którzy wiedzą, jak pomagać zwierzętom domowym.

Nasze przychodnie weterynaryjne zatrudniają zespoły doświadczonych lekarzy weterynarii, dla których troska o zdrowie i komfort twojego pupila to nie tylko zawodowy obowiązek, ale i powołanie! W sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji nasi specjaliści są dostępni pod całodobowym dyżurem telefonicznym. Po wcześniejszym umówieniu zespół przygotuje się do przeprowadzenia wizyty i podjęcia wszelkich niezbędnych kroków, aby zapewnić zwierzęciu pomoc. Chcemy pomóc nie tylko Tobie, ale i Twojemu przyjacielowi!

Całodobowy dyżur weterynaryjny

Nasz zespół specjalistów weterynarii jest dostępny przez całą dobę w naszej placówce w Jaworzu, w każdej chwili gotów służyć pomocą. Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie – jesteśmy tu, żeby pomóc. 

Pogotowie weterynaryjne 24h w Jaworzu

Adres: ul. Słoneczna 118 , 43-384 Jaworze

tel.: +48 730 080 700. Zadzwoń do nas i opowiedz o tym co dolega Twojemu pupilowi, umów wizytę.

Nasz gabinet weterynaryjny to miejsce, gdzie najnowsze technologie oraz rozwiązania łączą się z sercem i pasją do zwierząt. W sytuacji kryzysowej musisz wiedzieć, że otrzymujesz najlepszą możliwą pomoc – a my to zapewniamy.

Kiedy należy się zgłosić do pogotowia weterynaryjnego?

Opieka nad zwierzęciem wymaga bardzo dużej odpowiedzialności i przede wszystkim wiedzy, kiedy konieczna jest pomoc specjalisty.

Wizyta w gabinecie weterynaryjnym jest niezbędna w sytuacji, gdy pupil nagle zaczyna krwawić, pojawiają się niepokojące objawy żołądkowo-jelitowe (takie jak nagłe wymioty czy biegunka) albo gdy nasilają się objawy zdiagnozowanej już choroby.

Pamiętaj też, że w przypadku zwierząt, szczególnie tych mniejszych, takich jak chomiki, świnki morskie czy króliki, znaczenie może mieć każda godzina! Nie zwlekaj z nadzieją, że „może samo minie”!

W nagłych wypadkach, jeśli masz obawy dotyczące zdrowia czworonoga, zawsze warto skonsultować się z ekspertami. Nasi specjaliści służą wiedzą oraz doświadczeniem. Pamiętaj, że zawsze lepiej zadzwonić i przekonać się, że to tylko fałszywy alarm, niż zignorować problem!

Jakie zwierzęta leczymy w pogotowiu weterynaryjnym Lux-Vet Premium?

Pogotowie Weterynaryjne 24h Lux-Vet Premium jest przygotowane na przyjęcie pacjentów z naprawdę wielu gatunków. Nasi lekarze weterynarii zapewnią fachową opiekę:

  • psom,
  • kotom,
  • gryzoniom (chomikom, myszom, szczurom),
  • królikom.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o zdrowie i dobrostan swojego pupila? Wiele przydatnych informacji, wskazówek oraz pełna oferta czeka na ciebie na naszej stronie internetowej. Sprawdź, co warto wiedzieć, i zapewnij zwierzakowi odpowiednią opiekę. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, a jeśli leczyć, to jak najszybciej i z pomocą specjalistów! Sprawdź, jak możemy ci pomóc!

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM