Biznes i finanse

Generująca AI od eGain: Nowe możliwości dla programów pilotażowych

Polska otrzymała 8,4 mld zł z Komisji Europejskiej w postaci zaliczek na realizację programów. Minister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda poinformował na konferencji w Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Żywcu, że już uruchomiono ponad 220 naborów.

eGain Corporation ogłosiła dziś start niepowtarzalnego programu pilotażowego mającego na celu pomoc przedsiębiorstwom w adopcji generatywnego sztucznego inteligencji w bezpieczny sposób – eGain® Innovation in 30 Days™ for Generative AI.

eGain Innovation in 30 Days™ to zaprojektowany model spożycia innowacji, który jest bezpieczny, łatwy i bez ryzyka. Przedsiębiorstwa mogą doświadczyć możliwości generatywnego AI w ciągu zaledwie kilku dni. Ta rewolucyjna oferta zawiera:

1. Wybierz wysokowartościowy przypadek użycia, aby skorzystać z generatywnej sztucznej inteligencji i ulepszyć doświadczenie użytkownika i/lub doświadczenie pracownika.

2. Nasz pilotaż będzie oparty na technologii GPT do generatywnej sztucznej inteligencji, zintegrowanej z naszą platformą AI z nagrodami. Będzie on dostępny w chmurze eGain.

3. Wdrożenie składać się będzie z dwóch tygodni eksploracji, projektowania i konfiguracji.

4. Przez kolejne dwa tygodnie będzie możliwe wykorzystywanie generatywnej sztucznej inteligencji i wiedzy w środowisku produkcyjnym, po czym firma może zdecydować o kontynuacji bądź zakończeniu współpracy bez żadnych opłat i zobowiązań.

5. Komponenty wdrożenia zostaną zdefiniowane w trakcie fazy eksploracji.

6. Nasi specjaliści doradzą, jak wykorzystać generatywną sztuczną inteligencję do poprawy jakości usług.

7. Przed rozpoczęciem wdrożenia przeprowadzimy szczegółowe szkolenie dla personelu.

8. Po zakończeniu wdrożenia na terenie firmy, nasi specjaliści będą dostępni w celu zapewnienia wsparcia.

“eGain Knowledge Hub orchestrates many AI technologies across the knowledge creation, delivery, and optimization process – said Ashu Roy, eGain CEO. – This offer will focus on a compelling use-case for generative AI with a novel, risk-free approach to innovate with it boldly”.

eGain oferuje kompleksową platformę do automatyzacji obsługi klienta, która zapewnia wspaniałe wrażenia z obsługi klienta w oparciu o sztuczną inteligencję (AI). Nasze rozwiązania pomagają zespołom wsparcia i sprzedaży w zwiększaniu wydajności, jakości i obniżaniu kosztów w oparciu o sztuczną inteligencję.

Nasze innowacyjne rozwiązania wykorzystują technologię generatywnej sztucznej inteligencji (AI), aby zapewnić szybkie, wiarygodne i elastyczne odpowiedzi na wszystkie pytania klientów. Nasze rozwiązanie AI Chatbot udostępnia szybkie i dokładne odpowiedzi zawsze i wszędzie, i pomaga w optymalizacji procesów wsparcia, zwiększając wydajność pracowników i zadowolenie klientów.

Nowa wersja:

eGain oferuje innowacyjne rozwiązania do automatyzacji obsługi klienta, wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI). Nasze produkty ułatwiają zespołom wsparcia i sprzedaży w zwiększaniu wydajności i jakości usług, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Technologia generatywnej sztucznej inteligencji (AI) pozwala uzyskać szybkie, wiarygodne i elastyczne odpowiedzi na wszystkie pytania klientów. Nasz AI Chatbot zapewnia szybkie i dokładne odpowiedzi zawsze i wszędzie, co pozwala optymalizować procesy wsparcia i zwiększyć zadowolenie użytkowników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, zobacz naszego bloga z 10 przypadkami wykorzystania generatywnej sztucznej inteligencji do lepszej obsługi klienta i agenta (AX) oraz naszą platformę Knowledge Hub. Możesz także wypróbować nasze rozwiązanie eGain Innovation w ciągu 30 dni.

eGain Knowledge Hub automatyzuje i koordynuje interakcje z klientami na wielu kanałach. Dzięki sztucznej inteligencji i analityce nasze bezpieczne rozwiązanie chmurowe oferuje spersonalizowane doświadczenia oparte na cyfrowych technologiach, szybkie korzyści biznesowe oraz łatwą innowację. Odwiedź www.eGain.com, aby uzyskać więcej informacji.

eGain, logo eGain oraz wszystkie inne nazwy produktów i hasła reklamowe są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy eGain Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie pozostałe nazwy firm i produkty wymienione w tym oświadczeniu mogą być znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich firm.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM