Praca Bielsko-Biała

Praca Czechowice-Dziedzice – Sprzątanie pomieszczeń biurowo-socjalnych

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728 880 978
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice ul. Legionów

Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania pomieszczeń biurowo-socjalnych przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach (przy granicy z Komorowicami).
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 do 22.00 
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę,
• wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Informujemy, iż administratorem Pani/a danych osobowych jest grupa spółek będących współadministratorami danych osobowych, tj. HS MULTISERVICES sp. z o.o., HS CLEANING sp. z o.o., HS INDUSTRY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., HS INDUSTRY sp. z o.o. (wszystkie z siedzibą w Bielsku-Białej). Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym przysługujących Pani/Panu praw można znaleźć w naszej klauzuli informacyjnej dostępnej w tym miejscu: www.hsmultiservices.pl/pdffooter/klauzule_informacyjne_osoby_do_kontaktu.pdf 
Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z aktualnie trwającą rekrutacją oraz – ewentualnie – zgody w związku z potencjalną rekrutacją w przyszłości. 
ZGODA
w związku z aktualnie trwającą rekrutacją
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez HS MULTISERVICES sp. z o.o. przez okres trwania tej rekrutacji. 
ZGODA
w związku z rekrutacją na przyszłość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez każdego ze Współadministratorów tj. HS MULTISERVICES sp. z o.o., HS CLEANING sp. z o.o., HS INDUSTRY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., HS INDUSTRY sp. z o.o. w okresie 1 roku od dnia przesłania mojego CV.

Źródło: https://jobtime.pl/praca/123885/Sprzatanie-pomieszczen-biurowo-socjalnych.html

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM