Biznes i finanse

PAKi Logistics Zwiększa Globalne Zaangażowanie z Nową Lokalizacją w Polsce

Polska otrzymała 8,4 mld zł w formie zaliczek na realizację programów z Komisji Europejskiej. Minister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda poinformował na konferencji w Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Żywcu, że uruchomiliśmy już ponad 220 naborów.

21 czerwca 2023 r. był dniem wyjątkowym dla europejskiego dostawcy usług Open Pooling – PAKi Logistics. Wówczas firma otworzyła swoją piątą międzynarodową lokalizację w Warszawie, aby wspierać sieci handlowe, producentów i firmy transportowe w obsłudze ich specyficznych wymagań dotyczących znormalizowanych wymiennych nośników logistycznych w Europie Wschodniej.

PAKi Logistics otwiera własne biuro w Polsce. Nowe biuro w prestiżowym Platinium Business Center będzie oferować usługi coworkingu i przyczynić się do elastycznego rozwoju firmy. Na początku w biurze będą pracować członkowie zespołu z działów: obsługi klienta, obsługi logistycznej, obsługi terenowej i sprzedaży. Do końca 2023 roku liczba pracowników ulegnie podwojeniu, a następnie będzie nadal rosnąć, by zapewnić najwyższą jakość usług dla klientów w Europie Środkowo-Wschodniej.

PAKi Logistics wychodzi naprzeciw potrzebom klientów z Europy Środkowo-Wschodniej i otwiera nowe biuro w Polsce. W ramach usługi coworkingu oferowanej przez Spaces/Regus w Platinium Business Center firma zapewni sobie optymalną elastyczność przestrzeni. Początkowo biuro będzie zatrudniać kilku pracowników z wielu działów, jednak liczba pracowników zostanie podwojona do końca 2023 roku, a następnie w kolejnych latach będzie nadal wzrastać, by zapewnić najwyższy poziom usług.

“To wielki kamień milowy dla naszej rozwijającej się sieci w całej Europie i naszego wieloletniego doświadczenia, które przynosi korzyści naszym klientom. Dzięki naszej nowej lokalizacji w Warszawie, podobnie jak wcześniej w tym roku w Eindhoven (NL) i Essen (DE), chcemy zapewnić naszym klientom z branży przemysłowej, handlu detalicznego i logistyki optymalne wsparcie, nie tylko w ich ojczystym języku, ale przede wszystkim dzięki bliskości geograficznej, która została teraz osiągnięta” – wyjaśnia Dariusz Wiśniewski, dyrektor sprzedaży na Europę Północną/Benelux/Europę Środkowo-Wschodnią oraz Włochy w PAKi Logistics.

PAKi Logistics nieustannie rozszerza swoją międzynarodową obecność. W 2019 roku otworzyliśmy pierwszy europejski oddział w Tuluzie we Francji, aby obejść ważny rynek francusko-iberyjski. Dzięki naszej zaangażowanej grupie pracowników, którzy obecnie organizują pooling palet dla klientów z Francji, Hiszpanii i Portugalii, nasza obecność na tym rynku jest silna i niezmienna. Wkrótce pojawiło się biuro w Eindhoven w Holandii, a w 2023 r. otworzymy kolejne biuro w Essen w Niemczech. W drugiej połowie 2023 roku nasza oferta usług zostanie rozszerzona o Włochy.

PAKi Logistics wciąż się rozwija. Zaczęło się w 2019 roku, kiedy otworzyliśmy europejski oddział w Tuluzie we Francji, by obejść ważny rynek francusko-iberyjski. Nasza zaangażowana grupa pracowników zapewnia naszym klientom z Francji, Hiszpanii i Portugalii najlepszą obsługę w zakresie poolingu palet. Wkrótce pojawiło się biuro w Eindhoven w Holandii, a w 2023 r. otworzymy kolejne biuro w Essen w Niemczech. W drugiej połowie 2023 roku będziemy dostępni także we Włoszech, aby zapewnić naszym klientom jeszcze szerszy zakres usług.

PAKi Logistics od kilku lat nieustannie się rozwija, przechodząc od niemieckiego dostawcy usług zarządzania nośnikami ładunku w ramach poolu otwartego do działającego w całej Europie dostawcy z siedzibą w Niemczech. Marc Groenewoud, dyrektor generalny PAKi Logistics, wyjaśnia, że “pragniemy oferować naszym klientom najlepszą możliwą obsługę w zakresie zrównoważonego zarządzania nośnikami ładunku w ramach otwartego poolu. To możliwe tylko wtedy, gdy jesteśmy blisko naszych klientów”. Dzięki temu krokowi PAKi Logistics może się wesprzeć swoją ogólnoeuropejską siecią ponad 10000 partnerów współpracujących.

“Ponadto stale poszerzamy nasz rynek, oferując nasze usługi nie tylko w różnych krajach, ale także na różnych kontynentach – podkreśla Marc Groenewoud. – W ten sposób tworzymy infrastrukturę do dalszego międzynarodowego rozwoju również dla naszych klientów”.

PAKi Logistics został założony w 2001 roku w Holandii jako jedna z pierwszych firm poolingu nośników ładunku w Europie i jest obecnie jednym z liderów w tej branży. Dzięki sieci partnerów w ponad 20 krajach, PAKi Logistics jest w stanie dostarczyć swoim klientom optymalne i elastyczne rozwiązania w zakresie zarządzania nośnikami ładunku.

Nasza misja jest prosta: tworzymy wartość dla naszych klientów poprzez wprowadzanie innowacji i wyprzedzanie konkurencji w zakresie zarządzania nośnikami ładunku. Poprzez naszą elastyczną ofertę usług i wsparcie w zakresie zarządzania nośnikami ładunku, nasi klienci mogą skupić się na swoich podstawowych działaniach biznesowych.

O PAKi Logistics

PAKi Logistics oferuje swoim klientom usługi poolingu i zarządzania nośnikami ładunku w całej Europie. Zamierzeniem firmy jest dostarczanie elastycznych i wydajnych rozwiązań, które umożliwiają sieciom handlowym, producentom i firmom transportowym zarządzanie swoimi potrzebami w zakresie nośników ładunku.

PAKi Logistics został założony w 2001 roku jako jedna z pierwszych firm poolingu nośników ładunku w Europie. Nasza sieć partnerów w ponad 20 krajach pozwala nam zapewnić klientom optymalne i niezawodne rozwiązania zarządzania nośnikami ładunku.

Naszym celem jest ciągłe wprowadzanie innowacji i wyprzedzanie konkurencji w zakresie usług poolingu i zarządzania nośnikami ładunku. Chcemy, aby naszym klientom udało się skupić na ich podstawowych działaniach biznesowych i tworzyć wartość za pomocą naszych usług.

PAKi Logistics nieustannie inwestuje w technologie, aby zwiększyć swój wpływ na środowisko. Poprzez wykorzystanie wielokrotnego użytku nośników ładunku, firma pomaga swoim klientom i sobie w zmniejszeniu wpływu na środowisko. Ponadto, wdrożenie cyfryzacji w różnych obszarach biznesowych umożliwia klientom skupienie się na ich podstawowej działalności, a także oszczędzanie zasobów i czasu.

Paki Logistics niedawno otworzyło nową lokalizację w Polsce i kontynuuje swój międzynarodowy rozwój. Aby dowiedzieć się więcej o tej nowej lokalizacji i innych działaniach firmy, odwiedź stronę Paki Logistics, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje oraz zdjęcia.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM