Zdrowie i styl życia

Inwestując w SuperLIGĘ: Mykoła Udianskyi wspiera rozwój piłki nożnej

Mykoła Udianskyi, współzałożyciel firmy Prof-IT Blockchain Technology oraz właściciel czterech giełd kryptowalut wchodzących w skład światowego TOP-100 według kapitalizacji rynkowej, dołączył do grona partnerów LOTTO SuperLIGI – pierwszej na świecie w pełni zawodowej ligi tenisa. Sukces tegorocznej edycji przyniósł wymierne efekty biznesowe.

Ogłoszenie współpracy z renomowanym, międzynarodowym przedsiębiorcą nastąpiło podczas zwołanej konferencji prasowej w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Patryk Gajda, prezes SuperLigi S.A., zapewnił, że partnerstwo z nowym inwestorem przyczyni się do realizacji wytyczonych celów zawodowej ligi tenisa w Polsce.

„SuperLIGA ma potencjał, aby stać się prestiżową i globalną marką, co pokazały dwie pierwsze edycje tej inicjatywy. Okazało się, że w niczym nie ustępujemy konkurencji, a nawet więcej: możemy się poszczycić unikalnymi na skalę światową sukcesami organizacyjnymi i contentowymi” – podkreślał Patryk Gajda.

LOTTO SupeLIGA to nowatorski projekt profesjonalnej ligi tenisa ziemnego, którego inauguracyjna edycja ruszyła w 2022 roku – w stulecie istnienia Polskiego Związku Tenisa. Przez cały rok trwają zawody, aby wyłonić cztery najlepsze zespoły (FINAL FOUR), które rywalizują o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ostatnia niedziela była szczególna dla drużyny BKT Advantage Bielsko-Biała, która zdobyła cenne trofeum, a OSAVI Tennis Team Kalisz wywalczyło wicemistrzostwo.

LOTTO SupeLIGA to innowacyjny projekt zawodowej ligi tenisa ziemnego, która miała swoją pierwszą edycję w 2022 roku – w setną rocznicę powstania Polskiego Związku Tenisa. Turnieje trwają przez cały rok, aż do wyłonienia czterech najlepszych drużyn (FINAL FOUR), które rywalizują o zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Ostatnia niedziela należała do zespołu BKT Advantage Bielsko-Biała, który zdobył cenne trofeum, a OSAVI Tennis Team Kalisz został wicemistrzem.

„Tenis doskonale współgra z biznesem, przynosząc wymierne korzyści obu stronom. Dzięki wsparciu takich osób jak Mykola będziemy mogli zwiększyć rozpoznawalność LOTTO SuperLIGI na arenie międzynarodowej, co będzie skutkować szybszym rozwojem marketingowym, ale również wyższym poziomem sportowym samych rozgrywek” – przekonywał Artur Bochenek, wiceprezes zarządu SuperLIGA S.A.

Mykoła Udianskyi, który jest zaangażowany w SuperLIGĘ, ma duże doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi imprezami sportowymi. Przed rosyjską inwazją na Ukrainę, prowadził on z powodzeniem kilkadziesiąt kortów tenisowych w Charkowie, co jest wystarczającym dowodem jego profesjonalizmu. Jego wiedza i doświadczenie są niewątpliwie cenne dla SuperLIGI, która dąży do profesjonalizacji występujących w jej rozgrywkach klubów.

Mykoła jest dumnym partnerem LOTTO SuperLIGI, który od lat z powodzeniem działa na rynku cyfrowym i blockchain. Jego firma Prof-IT Blockchain Technology jest uznawana za jednego z pionierów blockchainowych rozwiązań, a jego wkład w dalszy rozwój tego sektora został doceniony w 2022 roku, kiedy to otrzymał nagrodę „Best Digital Currency Influencer 2022” przyznawaną podczas WIBA (ang. World Influencers and Bloggers) Awards. Mykoła jest również współzałożycielem i właścicielem czterech giełd kryptowalut, które znalazły się w światowym TOP-100 według kapitalizacji rynkowej. Dodatkowo, został uznany za jednego z najbogatszych Ukraińców według rankingu Forbes.

„Tenis to dla mnie przede wszystkim wspaniała inwestycja w rozwój nie tylko samej dyscypliny, ale uprawiających ją zawodników. Z mojego punktu widzenia szczególnie istotne jest to, że LOTTO SuperLIGA ma charakter otwarty, a w meczach i treningach biorą udział setki dzieciaków z mojej ojczyzny, które przez rosyjską inwazję nie mogą realizować swej pasji na ukraińskich kortach” – powiedział Mykoła Udianskyi.

Dzięki LOTTO SuperLIGA każdy młody sportowiec ma możliwość zdobywania doświadczenia i umiejętności, dzięki czemu może realizować swoje marzenia o osiągnięciu sukcesu w sporcie. Poprzez aktywny udział w tych zawodach dzieci i młodzież uczą się jak wykorzystać swoje talenty, dążyć do celu i osiągnąć sukces.

LOTTO SuperLIGA oferuje młodym sportowcom szansę na rozwój i osiągnięcie sukcesu poprzez zaangażowanie się w zawody. Turnieje i konkursy są doskonałym miejscem do nawiązywania nowych znajomości, a także doskonalenia umiejętności sportowych. Ponadto, programy edukacyjne, które są częścią tej oferty, dają młodym ludziom możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji społecznych.

LOTTO SuperLIGA oferuje uczestnikom szereg możliwości, aby osiągnąć sukces zarówno na boisku, jak i poza nim. Umożliwia ona młodym ludziom rozwijanie umiejętności przez zabawę i współzawodnictwo, zdobywanie wiedzy poprzez programy edukacyjne oraz nawiązywanie nowych więzi towarzyskich. To wyjątkowa okazja do rozwoju i osiągnięcia sukcesu!

„Talent młodych zawodników rozwija się nie tylko dzięki treningom, ale również odpowiedniemu żywieniu, wsparciu psychologa, niekiedy pomocy finansowej. To wszystko stanowi olbrzymie pole do współpracy i przenikania się sportu oraz biznesu. A także jest kluczową kwestią w budowaniu potencjału polskich klubów tenisowych i poszukiwaniu kolejnych graczy na miarę Igi Świątek czy Huberta Hurkacza” – ocenił Patryk Gajda, prezes zarządu SuperLIGA S.A.

LOTTO jest sponsorem tytularnym SuperLIGI, którego właścicielem jest Totalizator Sportowy. Ponadto, grono sponsorów wspierających projekt uzupełniają PZU, Enea, Kanga, Recman i enel-sport. Projekt jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Organizacja SuperLIGI została wsparta przez sponsora tytularnego – LOTTO, firmę należącą do Totalizatora Sportowego. Ponadto, w gronie partnerów znaleźli się: PZU, Enea, Kanga, Recman oraz enel-sport. Projekt jest objęty oficjalnym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM