Biznes i finanse

Tenisowa bitwa o LOTTO SuperLIGĘ w Kozerkach – 8-10 grudnia!

W grudniu tego roku w kompleksie sportowo-tenisowym Tenis Kozerki odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Drużynowe Mistrzostwa Polski. Turniej zgromadzi w jednym miejscu cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego LOTTO SuperLIGI – BKT Advantage Bielsko-Biała, KT KUBALA Ustroń, OSAVI TENNIS TEAM Kalisz i CKT Grodzisk Mazowiecki. Zmagania potrwają od 8 do 10 grudnia.

BKT Advantage Bielsko-Biała jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w FINAL FOUR. Drużynowy Mistrz Polski odniósł w tym sezonie spektakularny sukces, wygrywając wszystkie swoje mecze bez żadnych trudności.

„Pojawimy się w Kozerkach z jasnym celem obrony tytułu i innego rozwiązania nie bierzemy pod uwagę. Pamiętajmy jednak, że sport rządzi się swoimi prawami, a pojęcie tzw. murowanego faworyta nie istnieje” – zapowiada Piotr Szczypka, prezes BKT Advantage Bielsko-Biała.

Do rywalizacji o miejsca na podium w zawodach wystartuje 4 zespoły. KT KUBALA Ustroń będzie reprezentowana przez drużynę z miejsca pierwszego, natomiast pozostałe 3 zostaną wylosowane w czwartek. W piątek odbędą się mecze półfinałowe, a w sobotę rozpoczną się spotkania o trzecie miejsce i finałowe. Zmagania na boisku zakończą się w niedzielę, a następnie nastąpi uroczysta ceremonia wręczenia nagród. Każde spotkanie będzie zawierało od sześciu do siedmiu meczów, w zależności od wyniku remisowego.

Wejściówki jednodniowe na wydarzenie dostępne są w cenie 85 zł na platformie eBilet.pl. Dla osób, które chcą spędzić w Kozerkach dłuższy czas, przygotowano karnety trzydniowe w cenie 201,50 zł. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego warto zakupić je jak najszybciej!

„Mamy nadzieję, że w Kozerkach cztery ściany będą pomagać gospodarzom, aczkolwiek urok sportu polega przecież na jego nieprzewidywalności. Uważam, że podczas turnieju finałowego, gdzie pojawi się presja i nerwy, wszystko będzie możliwe. Na pewno damy z siebie wszystko, a zawodnicy będą walczyć na korcie do ostatniej piłki. Tyle mogę obiecać” – zapowiada Jarek Lewandowski, dyrektor CKT Grodzisk Mazowiecki.

Kibice mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach LOTTO Superligi w całej Polsce. Dzięki temu wszyscy ci, którzy uwielbiają tenis, są w stanie śledzić mecze na żywo. Aby to zrobić, należy nabyć bilet na konkretne wydarzenie lub sezon. Link do sprzedaży biletów znajduje się pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/tenis/lotto-superliga.

Aby zagwarantować najwyższą jakość rozgrywek, na LOTTO Superligę składają się zarówno najlepsi polscy, jak i zagraniczni zawodnicy. Co więcej, projekt wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz wielu sponsorów, w tym PZU, Krajowa Grupa Spożywcza, Enea, Kanga, Recman i enel-sport.

Atrakcyjne wydarzenia LOTTO Superligi odbywają się w całej Polsce, każdy może więc zakupić bilet na konkretny mecz lub sezon. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem tenisa, czy po prostu szukasz ciekawego wydarzenia, LOTTO Superliga zapewni Ci wyjątkowe emocje.

Udział w meczach LOTTO Superligi to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również szansa na przeżycie wyjątkowych chwil. Zawodnicy z całego świata prezentują najwyższą jakość gry, a wsparcie ze strony wielu sponsorów gwarantuje najwyższy poziom rozgrywek.

Jeśli chcesz dołączyć do widowni LOTTO Superligi, wystarczy, że klikniesz tutaj https://www.ebilet.pl/sport/tenis/lotto-superliga i kupisz bilet. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz cieszyć się wyjątkową atmosferą tenisa.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach LOTTO Superligi – wszystkie szczegóły znajdziesz pod tym linkiem https://www.ebilet.pl/sport/tenis/lotto-superliga. Bądź z nami i doświadcz najwyższej jakości gry tenisowej wraz z najlepszymi zawodnikami świata.

LOTTO Superliga to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również wspaniałe przeżycie. Dołącz do nas i ciesz się najwyższą jakością gry zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM