Biznes i finanse

easyMarkets uruchamia MT5 ze zmiennymi spreadami

LIMASSOL, Cyprus, 12 maja 2022 r. /PRNewswire/ — Choć mamy już solidny wybór platform – w tym własną platformę internetową i mobilną easyMarkets, MT4 oraz TradingView – teraz dodajemy do oferty MT5 ze zmiennymi spreadami i wyższą dźwignią 500:1 (wyższa dźwignia nie jest dostępna dla klientów europejskich i australijskich ze względu na obowiązujące przepisy).

„Wierzymy, że wprowadzenie tego nowego produktu ułatwi naszym klientom handel, umożliwiając im wybór pomiędzy zmiennymi i stałymi spreadami – lub obydwoma, jeśli się na to zdecydują – wszystko w tym samym ekosystemie. Naszą misją jest, i zawsze było, oferowanie inwestorom najlepszych doświadczeń w branży, dlatego też niestrudzenie rozwijamy i wprowadzamy aktualizacje usług, produktów i platform. Stale poszerzamy też listę akcji i innych instrumentów dostępnych na wszystkich naszych platformach, w tym MT5”.

Dyrektor ds. marketingu, Ohad Golan

Daje to naszym klientom jeszcze większy wybór podczas handlu, przy zachowaniu wszystkich korzyści i narzędzi zarządzania ryzykiem dostępnych na MT4, takich jak:

  • Ochrona przed ujemnym saldem
  • Brak prowizji i ukrytych opłat
  • Możliwość korzystania z Expert Advisors (EA)

Dlaczego easyMarkets oferuje zmienne spready na MT5?

Zmienne spready zależą od warunków rynkowych (zazwyczaj przy zwiększonej płynności lub wysokiej zmienności), co oznacza, że stają się one węższe lub szersze, podczas gdy stałe spready nigdy nie zmieniają się w godzinach pracy rynku, co daje klientom jeszcze jedną strategię do wykorzystania podczas handlu. Co więcej, spready zmienne są na ogół niższe niż stałe, ale wymagają dokładniejszego zarządzania ekspozycją.

Chcemy oferować naszym klientom wszystkie strategiczne korzyści dostępne na rynku. Jeśli strategia i metody handlowe naszych klientów są lepiej dopasowane do zmiennych lub stałych spreadów, mają oni taki wybór w easyMarkets!

Rejestracja jest prosta i nieskomplikowana po założeniu i potwierdzeniu konta przez klienta.

Pobierz MT5

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1815883/easyMarkets.jpg

Źródło: easyMarkets

KONTAKT:

Ohad Golan

e-mail: support@easymarkets.com

tel. +357 25 828899

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka prywatności    Dowiedz się więcej
ROZUMIEM