Konsultant handlowy ds. sprzedaży rozwiązań IT (systemy ERP) | Oferta pracy Bielsko-Biała

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży IT poszukujemy:
Konsultanta handlowego ds. sprzedaży rozwiązań IT (systemy ERP)
Miejsce pracy: ZDALNIE + Wyjazdy do klientów
Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna sprzedaż rozwiązań ERP na terenie całej Polski
• Prowadzenie spotkań, prezentacji oraz negocjacji w formie online lub stacjonarnie u klientów
• Przygotowywanie ofert oraz wsparcie techniczne
Warunki pracy:
• Umowa o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia
• System premiowy uzależniony od marży
• Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
• Pełen sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Opieka medyczna z PZU
• Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
• Świadczenia Bożonarodzeniowe oraz wczasy pod gruszą
• Coroczne imprezy integracyjne
• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!
Zależy nam na Konsultancie handlowym który:
• Posiada doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT  systemów ERP na rynku komercyjnym
• Nie ma problemów z prowadzeniem rozmów, a w szczególności konsultacji i dialogów technicznych z klientem
• Posiada czynne prawo jazdy kat.B
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 501-726-511
Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Źródłowe ogłoszenie: http://jobtime.pl/praca/101860/Konsultant-handlowy-ds-sprzedazy-rozwiazan-IT-systemy-ERP.html

Exit mobile version