Specjalista ds. marketingu – Rzeszów, od zaraz! – Praca Rzeszów

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Rzeszów

Możemy Ci zaoferować:

•             Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•             Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!
•             Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
•             Laptopa oraz telefon służbowy
•             Pakiet medyczny
•             Karta multisport
•             Imprezy integracyjne

Zadania na stanowisku:

•             Opracowywanie i realizacja planu marketingowego
•             Tworzenie strategii dla głównych kategorii produktów
•             Kierowanie rozwojem i wdrażanie innowacyjnych/strategicznych projektów w ścisłej współpracy z Działem Badań i Rozwoju oraz Działem Sprzedaży
•             Organizowanie eventów i targów produktowych
•             Opracowywanie i monitorowanie kampanii marketingowych
•             Projektowanie i zarządzanie materiałami marketingowymi takimi jak: ulotki, strony docelowe, biuletyny
•             Wdrażanie nowego programu identyfikacji wizualnej grupy

Od Kandydatów oczekujemy:

•             Doświadczenia zawodowego w dziedzinie marketingu

•             Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2)
•             Sprawnej obsługi pakietu Ms Office
•             Doświadczenia w obszarach takich jak strategia produktu oraz wdrażanie strategii marketingowej
•             Znajomości mediów społecznościowych
•             Kompetencji w zakresie zarządzania projektami – planowanie, organizacja, czas, budżet
•             Umiejętnego tworzenia treści dopasowanych do grupy docelowej

Zgłoś się do nas i porozmawiajmy o Twojej nowej pracy!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Orginalne ogłoszenie o pracę: http://jobtime.pl/praca/101760/Specjalista-ds-marketingu—Rzeszow-od-zaraz.html

Exit mobile version